List of products by brand ARCAFFE

Arcaffe sertificētakafija un šokolāde ar vēsturino 1895.gada! Arcaffè maisījumi apvieno labāko īpašumu kafiju pasaulē, grauzdētas atsevišķi un gatavotas, lai ņemtu maksimālo labumu no katra. Kafijai ir ilgs, sarkanīgi brūns krēmīgums ar labu tekstūru. Vidējais grauzdējums izceļ visu aromātu potenciālu. Arcaffe piedāvā patērētājiem unikālu garšas pieredzi!

Arcaffe sertificētakafija un šokolāde ar vēsturino 1895.gada

Arcaffè maisījumi apvieno labāko īpašumu kafiju pasaulē, grauzdētas atsevišķi un gatavotas, lai ņemtu maksimālo labumu no katra. Kafijai ir ilgs, sarkanīgi brūns krēmīgums ar labu tekstūru. Vidējais grauzdējums izceļ visu aromātu potenciālu. Arcaffe piedāvā patērētājiem unikālu garšas pieredzi!
Viens no maisījumiem tika veidots 1926. gadā speciāli Livorno kafejnīcai “Bar Roma”, Tās sastāvs un nosaukums ir palikuši gandrīz identiski jau gadsimtu, un tas joprojām ir viens no uzņēmuma labākajiem, iemīlētiem produktiem šodien.

Katram maisījumam ir nepārprotama identitāti, un tie visi satur vienīgi CSC sertificētu kafiju. Katrs Arcaffè kafijas komponents nāk tikai no viena īpašuma (izņemot no Etiopijas), un tādēļ ir 100% izsekojama, ko pierāda ar etiķetēm, kur aprakstīts visa detalizēta informācija, bez bailēm "atklāt noslēpumus".

Vēl viens fakts, kas liecina par Arcaffe rūpi par produkcijas kvalitāti ir Barcioc šokolādes ražošana. Sakarā ar augstu temperatūru vasaras laikā Itālijā, šokolādes ražošana ar tik augstu kakao sviesta saturu būtu grūta vai pat neiespējama, tāpēc tā tiek ieturēta, līdz laika apstākļi ir optimāli ražošanai.

Active filters