Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu mūsu interneta vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāti un atvieglotu tās izmantošanu. Tāpat sīkfailus izmantojam, lai individualizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un Jums rādāmo saturu, kā arī rādītu piedāvājumus, kas būtu aktuāli tieši Jums. Ar sīkfailiem mēs analizējam Jūsu pārlūkošanas vēsturi un šos datus izmantojam, lai sniegtu Jums iespēju izmantot mūsu pakalpojumus, statistikas analīzes nolūkos un, vēlēdamies Jums sniegt komerciālus un reklāmas piedāvājumus. Jūsu pārlūkošanas dati, kas ir bezpersoniski un pēc kuriem nevar noteikt personību, var tikt nodoti reklāmas pakalpojumu partneriem.

Kādus sīkfailus mēs izmantojam?

Tehniskie sīkfaili. Tehniskie sīkfaili palīdz attēlot Jums interneta vietnes un mobilās lietotnes saturu Jūsu ierīcē. Ar tehnisko sīkfailu palīdzību tiek nodrošināta interneta vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāte, kā arī pielāgošanās Jūsu vajadzībām, piemēram, vietnes pielāgošana Jūsu ekrāna izmēram. Tehniskie sīkfaili ir obligāti, lai interneta vietne un mobilā lietotne darbotos pienācīgi. Bez tiem nevar sniegt iespējas vispusīgi izmantot mūsu interneta vietni un mobilo lietotni. Tehniskie sīkfaili tāpat nodrošina, ka, Jums sniedzot piekrišanu, to nevajadzēs darīt atkārtoti, Jums katru reizi apmeklējot mūsu interneta vietni vai mobilo lietotni.

Šie sīkfaili nevāc par Jums informāciju, kas tiek izmantota pārdošanai vai mārketingam.

Funkcionālie sīkfaili. Funkcionālie sīkfaili ir paredzēti, lai uzlabotu interneta vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāti, interneta vietni un mobilo lietotni padarītu ērtu un Jūsu lietošanai efektīvu. Funkcionālie sīkfaili var tikt izmantoti, lai saglabātu Jūsu izvēlēto interneta vietnes vai mobilās lietotnes valodu, pēc Jūsu vēlēšanās funkcionālie sīkfaili palīdz automātiski iegaumēt Jūsu reģistrācijas datus, saglabāt Jūsu izvēlēto preču grozu un veic līdzīgas interneta vietnes un mobilās lietotnes Jūsu izvēlēto darbību atbalsta funkcijas.

Šie sīkfaili nevāc par Jums informāciju, kas tiek izmantota pārdošanai vai mārketingam.

Analītiskie sīkfaili. Izmantojot analītiskos sīkfailus, mēs vēlamies labāk iepazīt mūsu interneta vietnes un mobilās lietotnes apmeklētājus, lai pēc iespējas efektīvāk varētu pielāgot mūsu interneta vietnes un mobilās lietotnes darbību Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Ar analītisko sīkfailu palīdzību analizējam savu darbību – ko darām pareizi un kas ir jāuzlabo. Analītiskie sīkfaili tāpat mums palīdz uzlabot savu darbību un nodrošināt, ka Jūsu apmeklējumi mūsu interneta vietnē vai mobilajā lietotnē Jums būtu noderīgi un preces – aktuālas. Ar analītiskajiem sīkfailiem savāktā informācija ir vispārīga un nav individualizēta. Analītisko sīkfailu informāciju var izmantot, lai attēlotu populārākās skatītās preces, sniegtu informāciju par šobrīd aktuālākajām precēm un citu noderīgu informāciju, Jums veicot pārlūkošanu. Analītiskos sīkfailus var izmantot arī, lai novērtētu mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti.

Mērķtiecīgie (komerciālie) sīkfaili. Mērķtiecīgos (komerciālos) sīkfailus izmantojam, lai individualizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un Jums rādāmo saturu, kā arī rādītu piedāvājumus, kas būtu aktuāli tieši Jums. Ar mērķtiecīgajiem sīkfailiem tiek analizēta pārlūkošanas vēsture, un šie dati tiek izmantoti, lai sniegtu Jums komerciālus piedāvājumus. Piemēram, Jums iegādājoties mobilo telefonu, piedāvāt atbilstošu telefona ietvaru. Jūsu pārlūkošanas dati, kas ir bezpersoniski un pēc kuriem nevar noteikt personību, var tikt nodoti reklāmas pakalpojumu partneriem.

Trešo pušu izmantotie sīkfaili

Esam rūpīgi pārbaudījuši un atlasījuši partneru sarakstu, kas ir ieviesuši papildu sīkfailus, kuriem nav iespēju sasniegt Jūsu personas datus un kuri nevar Jūs sasaistīt ar konkrētu personību, taču dod iespēju nodrošināt nevainojamu pakalpojuma sniegšanu. Piemēram, ļauj atstāt anonīmu komentāru vai atsauksmi par mūsu pakalpojumiem, kurus analizējam, palīdzot partneriem.

Kā varu pārvaldīt sīkfailu iestatījumus?

Sīkfailus varat pārvaldīt caur savas pārlūkprogrammas iestatījumiem, izvēloties, kurus sīkfailus vēlaties pieņemt un kurus izdzēst. Jebkurā brīdī varat atteikties no sīkfailiem, izdzēšot tos no savas pārlūkprogrammas, kurā tie ir ieviesti. Sīkfailu pārvaldīšanas vieta ir atkarīga no Jūsu izmantojamās pārlūkprogrammas. Lai vairāk uzzinātu, kā kārtot vai izdzēst Jūsu pārlūkprogrammā ieviestos sīkfailus, apmeklējiet Jūsu izmantojamās pārlūkprogrammas interneta vietni vai apskatiet īsu instrukciju populārākajām pārlūkprogrammām šeit: ChromeMozillaEdgeSafariOpera.

Jūs tāpat jebkurā brīdī varat atsaukt savu sniegto piekrišanu sīkfailu izmantošanai, iesniedzot mums lūgumu pa e-pastu info@tasite.lv. Atsaucot savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, Jums jāizdzēš arī Jūsu pārlūkprogrammā ieviestie sīkfaili.

Svarīgi zināt, ka, atsakoties no tehniskajiem, funkcionālajiem un analītiskajiem sīkfailiem, interneta vietni nevarēs lietot, tāpēc dzēst vai bloķēt sīkfailus neiesakām.

Tehniskie sīkfaili palīdz attēlot Jums interneta vietnes un mobilās lietotnes saturu Jūsu ierīcē. Ar tehnisko sīkfailu palīdzību tiek nodrošināta interneta vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāte, tāpēc atteikties no tiem nav iespējams.

Funkcionālie sīkfaili ir paredzēti, lai uzlabotu interneta vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāti, interneta vietni un mobilo lietotni padarītu ērtu un Jūsu lietošanai efektīvu, tāpēc atteikties no tiem nav iespējams.

Izmantojot analītiskos sīkfailus, mēs vēlamies labāk iepazīt mūsu interneta vietnes un mobilās lietotnes apmeklētājus, lai pēc iespējas efektīvāk varētu pielāgot mūsu interneta vietnes un mobilās lietotnes darbību Jūsu vajadzībām un vēlmēm, tāpēc atteikties no tiem nav iespējams.

Mērķtiecīgos (komerciālos) sīkfailus izmantojam, lai individualizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un Jums rādāmo saturu, kā arī rādītu piedāvājumus, kas būtu aktuāli tieši Jums. Ar mērķtiecīgajiem sīkfailiem tiek analizēta pārlūkošanas vēsture, un šie dati tiek izmantoti, lai sniegtu Jums komerciālus piedāvājumus.

Mēs vēlamies, lai Jūs zinātu, kādus datus par Jums mēs apkopojam un kur mēs tos izmantojam. Mēs katru dienu strādājam, lai Jums nodrošinātu raitu un ērtu iepirkšanos e-veikalā tasite.lv piedāvātu aktuālās preces, ieklausītos Jūsu vēlmēs un komentāros, sniegtu aktuālo informāciju par labākajiem piedāvājumiem un nodrošinātu ērtu pārlūkošanas pieredzi vietnē. Tāpēc mēs augstu vērtējam Jūsu personas datu drošību un nodrošinām visus apstākļus, lai dati tiktu apstrādāti pārredzamā veidā, bet informācija par to apkopošanu tiktu sniegta skaidri un pārredzami. 

Augstu vērtējot Jūsu privātumu un mums iesniegtos personas datus, mēs dalāmies ar izsmeļošu informāciju par to, kādi Jūsu personas dati un kādiem mērķiem tiek izmantoti. Ja Jums ir jautājumi vai komentāri, sazinieties ar mums ar e-pastu: info@tasite.lv

Kadus datus mes apkopojam

Pērkot preci interneta veikalā „tasite.lv”, mēs noslēdzam pirkuma līgumu, un tā izpildei minimālā nepieciešamā informācija ir Jūsu vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese un, ja izvēlaties piegādi mājās, arī adrese. Jūsu kontaktinformācija ir nepieciešama, lai varētu Jūs informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Šī personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā līguma noslēgšanai un īstenošanai.

Lai pārlūkošanu vietnē „tasite.lv” padarītu ērtu un efektīvu, bet aktuālās preces Jūs varētu atrast pēc iespējas ātrāk, mēs saglabājam šādu informāciju:

 • Jūsu pirkumu un darbību vēsture tīmekļa vietnē;

 • maksājumu vēsture, lai Jums atvieglotu iepirkšanos, piedāvājot Jūsu iecienītāko maksājuma veidu;

 • mūsu sarakstes un sarunu vēsture, lai atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar Jūsu pasūtījumu, un Jūs identificētu, ja mēs nevaram pārbaudīt Jūsu personu apliecinošo dokumentu;

Jūsu ērtībai papildus Jūs varat sniegt mums šādu informāciju: dzimums, dzimšanas datums, personīgajā kontā saglabāt maksājumu kartes datus, ierakstīt kontaktinformāciju par trešajam personām, kuras saņem preces. Šie dati nav obligāti un ir paredzēti tikai ērtākai „tasite.lv” sniegto e-veikala pakalpojumu sniegšanai.


Kādus datus mēs nevācam, neglabājam un nesaistām ar personu?

Veicot savu tiešo darbību un sazinoties ar Jums, mēs noteikti:

 • neapkopojam un nesaglabājam Jūsu pārlūkošanas vēsturi trešo personu tīmekļa vietnēs;

 • nenosūtām nekādus datus saistībā ar Jūsu pārlūkošanu mūsu vietnē, pēc kuriem varētu identificēt Jūsu personu.

Kam mēs izmantojam apkopojamos personas datus?


Jūsu personas datus mēs izmantojam tikai un vienīgi, lai uzlabotu mūsu sniegtos pakalpojumus un lai tie vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un paradumiem. Tātad mēs apkopojam personas datus, lai:

 • Jums atvieglotu iepirkšanos, kad Jūs izveidojat personīgo kontu mūsu e-veikalā;

 • piedāvātu Jums aktuālas preces;

 • mēs varētu analizēt savu darbību un nodrošināt, lai mūsu interneta veikala tasite.lv izmantošana Jums būtu pēc iespējas vienkāršāka un ērtāka.

 • informētu Jūs par ekskluzīviem piedāvājumiem, kuri sagatavoti tikai Jums, ja Jūs atzīmējāt pie pasūījuma, ka vēlaties tos saņemt, ar ķeksīšiem “Pieteikties mūsu e-pasta jaunumu paziņojumiem” vai “Saņemt speciālos piedāvājumus no mūsu partneriem”

 • sniegtu Jums informāciju par jaunumiem, organizētajām loterijām, akcijām un projektiem;

 • efektīvi izskatītu Jūsu pieprasījumus un sūdzības;


Kā mēs glabājam un apstrādājam personas datus?

Izmantojot organizatoriskos un tehniskos līdzekļus, mēs nodrošinām, lai Jūsu personas dati tiktu aizsargāti pret jebkādām nelikumīgām darbībām: personas datu grozīšanu, izpaušanu vai iznīcināšanu, personas identitātes zādzību, krāpšanu.

Jūsu personas datu aizsardzības līmenis atbilst visaugstākajiem drošības standartiem.

Lai Jūsu personas dati būtu pilnībā aizsargāti, ieteicams pievērst uzmanību un pārliecināties, lai, pieslēdzoties mūsu e-veikalam, Jūsu personas datus neredzētu nepiederošas personas un lai tie tiktu pareizi glabāti. Mēs iesakām regulāri mainīt pieteikšanās paroli, glabāt maksājumu karšu un citus datus, kurus izmantojot, lai nevarētu tikt pārkāpta Jūsu personas datu drošība un konfidencialitāte.

Mūsu tīmekļa vietne ir aizsargāta saskaņā ar drošības protokolu, kura pamatā ir datu šifrēšanas sistēmas sertifikāts (SSL). Šāda e-veikala mājas lapas adresē ir burts „s”: „https://”.


Kādā veidā var piedalīties savu personas datu apstrādē?

Mēs vācam un izmantojam personas datus pārredzamā un godīgā veidā, tāpēc mums ir svarīgs Jūsu ieguldījums datu apstrādē. Savu personas datu apstrādē Jūs varat piedalīties šādos veidos:

 • paši koriģēt, labot, mainīt savus personas datus personīgajā kontā;

 • pieprasīt, lai mēs labojam Jūsu personas datus, ja iepazīstaties ar personas datiem un konstatējat, ka dati ir nepareizi, nepilnīgi vai neprecīzi;

 • pieprasīt, lai mēs iznīcinām personas datus, ja esat iepazinies ar saviem personas datiem un nolemjat, ka: i) Jūsu personas dati nav vajadzīgi to mērķu sasniegšanai, kuriem tie tika apkopoti vai citādi apstrādāti; (ii) vēlaties atcelt savu piekrišanu Jūsu personas apstrādei; (iii) Jūsu personas dati tiek apstrādāti nelikumīgi;

 • nepiekrist Jūsu personas datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkos;

 • vērsties Valsts datu inspekcijā, kura veic personas datu apstrādes uzraudzību.

Mēs varam ierobežot Jūsu personas datu vākšanu un izmantošanu, ja Jūs izlemjat, ka Jūsu personas dati:

 • ir neprecīzi (šajā gadījumā personas datu apstrādes darbības aprobežosies ar datu precizitātes pārbaudi);

 • tiek apstrādāti nelikumīgi, taču Jūs nepiekrītat savu datu dzēšanai;

 • ir nepieciešami, lai izteiktu, izpildītu vai aizsargātu juridiskās prasības;

 • tiek apstrādāti, neskatoties uz Jūsu iebildumiem pret šādu personas datu apstrādi (datu apstrāde tiks ierobežota, līdz tiks pārbaudīts, vai iemesli, kuru dēļ mēs apstrādājam Jūsu personas datus, ir nepieciešami).

Iesaistīties personas datu apstrādē Jūs varat:

 • Jūsu personīgajā www.tasite.lv kontā;

 • atsūtot pieprasījumu uz e-pastu: info@tasite.lv


Kā uzzināt par izmaiņām datu apstrādē?

Mēs augstu vērtējam Jūsu personas datu drošību, tāpēc datu apstrādes izmaiņu gadījumā mēs nekavējoties Jūs informēsim, nosūtot paziņojumu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi vai nosūtot paziņojumu, pirms iegādājaties preces e-veikalā. Jaunāko personas datu aizsardzības informāciju vienmēr varat atrast mūsu tīmekļa vietnes sadaļā: „Privātuma politika”.

Kāpēc tiek izmantoti sīkfaili?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kuri tiek lejuplādēti Jūsu ierīcē, kad Jūs apmeklējat attiecīgo tīmekļa vietni. Mēs nodrošinām to, ka sīkfaili palīdz identificēt tikai Jūsu ierīci, bet ne Jūs kā konkrētu personu. 

Gan mēs, gan citas tīmekļa vietnes izmanto sīkfailus, lai Jūsu apmeklējumu vietnē padarītu vienkāršāku un efektīvāku, citiem vārdiem sakot, lai tā atbilstu Jūsu vajadzībām. Teiksim, Jūs ievietojat preci grozā un nolemjat turpināt meklēt citas preces. Ja vietni pārlūkojat ilgāk nekā pusstundu un tikai pēc tam nolemjat samaksāt par precēm, iepirkumu grozs jau būs tukšs, jo sistēma nespēj atcerēties Jūsu pēdējās iepirkšanās darbības. Lai iepirkšanās notiktu gludi, mēs izmantojam sīkfailus, kuras palīdz sistēmai atcerēties šo informāciju, tāpēc Jums vairs nevajag otrreiz meklēt tās pašas preces. 

Sīkfaili mums palīdz analizēt Jūsu pārlūkošanas vēsturi „tasite.lv” e-veikalā. Mēs šo informāciju pārvēršam par iespēju ērti izmantot mūsu pakalpojumus, piemēram, lai Jūs saņemtu visaktuālākos komerciālos piedāvājumus. Lai mūsu pakalpojumu ērta izmantošana neaprobežotos tikai ar tīmekļa vietni, šie dati var tikt nodoti mūsu reklāmas pakalpojumu partneriem. Viņiem tiek sniegti anonimizēti dati, kuri tiek izmantoti tikai tādā mērā, cik tas nepieciešams kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanai. 

Sīkfaili nevar sasaistīt informāciju ar konkrētu personu, t. i., tās apkopo tikai anonimizētus datus. 

Ja izlemjat, ka sīkfaili Jums tomēr nepatīk, vienmēr varat tās izdzēst no savas pārlūkprogrammas. Jūs arī varat jebkurā laikā atcelt savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nosūtot mums pieprasījumu uz e-pastu: info@tasite.lv

PRIVĀTUMA POLITIKA

Mēs rūpējamies par jūsu privātumu un personas datu drošību. Īstenojot Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, ar ko tiek atcelta Direktīva 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), mēs nodrošinām jums īpaši caurskatāmu un godīgu jūsu personas datu apstrādi.


Šajā privātuma politikā jūs varat iepazīties ar savām tiesībām un saņemt informāciju par jūsu personas datu apstrādi.

Jūsu personas datu pārzinis ir SIA "
A.W.T.", vien. reģ. nr.: 40003783848, juridiskā adrese: Čiekurkalna 1.līnija 84,Rīga, LV-1026, tālruņa numurs: 28448934, e-pasts: info@tasite.lv

KĀ MĒS ESAM MAINĪJUŠIES KOPŠ JAUNĀ LIKUMA STĀŠANĀS SPĒKĀ?

Kopš mūsu darbības sākuma mēs rūpējamies par jūsu personas datu drošību, tāpēc mūsu darbībā nav kardinālu izmaiņu. Pēc jaunās regulas stāšanās spēkā mums vajadzēja tikai papildināt jūsu tiesības ar jaunajām. Mēs turpināsim ievērot visus šos personas datu aizsardzības principus:

 • Personas datu apstrādi veikt likumīgā, godīgā un pārskatāmā veidā (likumības, godīguma un pārredzamības princips);

 • Personas datus vākt noteiktiem, skaidri definētiem un likumīgiem mērķiem un turpmāk neapstrādāt tos tādā veidā, kas nav savienojams ar šiem mērķiem (mērķa ierobežojuma princips);

 • Nodrošināt, lai apstrādājamie personas dati būtu adekvāti, piemēroti un tikai tādi, kuri vajadzīgi, lai sasniegtu mērķus, kuriem tie tiek apstrādāti (datu minimizācijas princips);

 • Nodrošināt, lai personas dati ir precīzi un nepieciešamības gadījumā atjaunināti; veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu to, ka personas dati, kas nav precīzi attiecībā pret to apstrādes mērķiem, nekavējoties tiek dzēsti vai laboti (precizitātes princips);

 • Personas datus glabāt tādā formā, lai datu subjektu identitāti varētu identificēt ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams nolūkiem, kādiem personas dati tiek apstrādāti (uzglabāšanas ilguma ierobežošanas princips);

 • Personas datus apstrādāt tādā veidā, lai ar pienācīgiem tehniskiem vai organizatoriskiem pasākumiem nodrošinātu personas datu pienācīgu drošību, tai skaitā aizsardzību pret neatļautu vai nelikumīgu datu apstrādi, kā arī pret nejaušu zaudēšanu, iznīcināšanu vai sabojāšanu (integritātes un konfidencialitātes princips).

KĀDUS PERSONAS DATUS PAR MANI JŪS NOTEIKTI NEVĀCAT UN NEAPSTRĀDĀJAT?

 • Mēs neapkopojam jūsu pārlūkošanas vēsturi trešo personu tīmekļa vietnēs un to nesaglabājam;

 • Mēs nenosūtām nekādus datus par jūsu pārlūkošanu mūsu vietnē, pēc kuriem varētu identificēt jūsu personu.

KĀDUS MANUS PERSONAS DATUS JŪS VĀCAT UN APSTRĀDĀJAT?

Mēs apkopojam un apstrādājam tikai adekvātus un atbilstošus jūsu personas datus, kuri ir nepieciešami, lai sasniegtu mērķus, kuriem tie tiek apstrādāti.

PERSONAS DATI, KURUS MĒS VĀCAM UN APSTRĀDĀJAM, KAD JŪS IEPĒRKATIES
Kad jūs iepērkaties mūsu e-veikalā
tasite.lv, neveidojot individuālu kontu, līguma noslēgšanai un izpildei mēs apkopojam šādus jūsu personas datus:

 • Vārds;

 • Uzvārds;

 • Tālruņa numurs;

 • E-pasta adrese;

 • Jūsu iegādāto preču piegādes adrese.

Norādīt preču piegādes adresi mēs lūdzam tikai tad, ja, veidojot pasūtījumu, jūs vēlaties, lai jūsu ērtībai preces nogādājam norādītajā adresē.

PERSONAS DATI, KURUS MĒS VĀCAM UN APSTRĀDĀJAM, KAD JŪS IZVEIDOJAT KONTU MŪSU E VEIKALĀ, BET NEVEICAT PIRKUMU

Lai iepirkšanās mūsu e-veikalā
tasite.lv jums būtu pēc iespējas ērtāka un ātrāka, jūs varat izveidot personīgo kontu. Kad jūs izveidojat personīgo kontu, mēs apkopojam un apstrādājam šādus jūsu datus:

 • Vārds;

 • Uzvārds;

 • E-pasta adrese;

 • Tālruņa numurs;

MĒS VĀCAM UN APSTRĀDĀJAM PERSONAS DATUS, KURUS JŪS MUMS IESNIEDZAT BRĪVPRĀTĪGI

Izveidojot kontu mūsu tiešsaistes veikalā
tasite.lv, jūs varat iesniegt papildu personas datus, kuri nav obligāti preču iegādei un kuri var tikt izmantoti, lai nosūtītu jums apsveikumu dzimšanas dienā, jums pirmajiem izteiktu vispārīgus un individualizētus piedāvājumus, radot iespēju piedalīties mūsu organizētajās akcijās un programmās vai atvieglotu citu pirkumu veikšanu.
 
Papildus jūs varat sniegt mums šādu savu informāciju:

 • Dzimums;

 • Dzimšanas datums;

CITI PERSONAS DATI, KURUS MĒS VĀCAM UN APSTRĀDĀJAM, KAD JŪS IZMANTOJAT MŪSU E VEIKALU

Kad esat veikuši pirkumus mūsu e-veikalā, jūsu ērtībai mēs arī apkopojam un apstrādājam šādus datus:

 • Pirkumu vēsture;

 • Jūsu un mūsu savstarpējās komunikācijas vēsture, ieskaitot elektronisko saraksti;

 • Trešo personu, kuras saņem preces, pamatinformācija.

Norādīt citu personu, kura saņems jūsu iegādātās preces, jūs drīkstat, ja šī persona ir devusi savu piekrišanu. Sniedzot mums informāciju par trešajām personām, kuras saņems preces, jūs apstiprināt, ka jums ir šo personu piekrišana viņu personas datu pārsūtīšanai, izmantošanai un apstrādei. 

AR KĀDU MĒRĶI JŪS VĀCAT UN APSTRĀDĀJAT MANUS PERSONAS DATUS?

Jūsu personas datus vācam tikai noteiktiem, skaidri definētiem un likumīgiem mērķiem un turpmāk neapstrādājam ar šiem mērķiem nesavienojamā veidā.

AR MĒRĶI SAGATAVOTIES NOSLĒGT LĪGUMU APSTRĀDĀJAMIE JŪSU PERSONAS DATI

Kad jūs izveidojat personīgo kontu mūsu e-veikalā, bet neko nenopērkat, jūs jebkurā laikā atgriežoties tajā varēsiet turpināt savu iepirkšanos, papildus vairs nereģistrējoties. Ar mērķi sniegt jums iespēju jebkurā brīdī turpināt savu iepirkšanos mēs arī vācam šos jūsu personas datus:

 • Vārds;

 • Uzvārds;

 • Tālruņa numurs;

 • E-pasta adrese;.

Šim mērķim jūs varat iesniegt arī savus papildu personas datus, kurus mēs apstrādāsim tikai tad, ja tos ievadīsiet un saglabāsiet savā personīgajā kontā.

AR MĒRĶI NOSLĒGT UN IZPILDĪT LĪGUMU APSTRĀDĀJAMIE JŪSU PERSONAS DATI

Lai mēs varētu jums pārdot jūsu izvēlētās preces interneta veikalā
tasite.lv, mums ir jāapstrādā šie jūsu personas dati:

 • Vārds;

 • Uzvārds;

 • Tālruņa numurs;

 • E-pasta adrese;

 • Jūsu iegādāto preču piegādes adrese;

Norādīt preču piegādes adresi mēs lūdzam tikai tad, ja, veidojot pasūtījumu, jūs vēlaties, lai jūsu ērtībai preces nogādājam norādītajā adresē.

Diemžēl, ja nesniegsiet šos personas datus, mēs nevarēsim jums pārdot preces, jo šo datu apstrāde mums ir nepieciešama līguma noslēgšanai un izpildei, tāpat personas datu apstrāde mums ir saistoša saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem, kuri reglamentē internetā veicamos norēķinus, kā arī grāmatvedības uzskaiti.

Savukārt Jūs varat atbraukt pi mums un nopirkt preces uz vietas, neatstājot nekādus datus.

JŪSU LŪGUMU UN JAUTĀJUMU IZSKATĪŠANAS NOLŪKĀ APSTRĀDĀJAMIE JŪSU PERSONAS DATI

Lai nodrošinātu jums kvalitatīvus pakalpojumus un nodrošinātu vispusīgu apkalpošanu, jūsu personas datus, kurus jūs mums iesniedzat, izveidojot personīgo kontu un iepērkoties, mēs apstrādājam arī jūsu jautājumu un lūgumu izskatīšanas nolūkā.

GARANTIJAS PAKALPOJUMU SNIEGŠANAS NOLŪKĀ

Kad jūs iepērkaties mūsu elektroniskajā vai fiziskajā veikalā un iegādājaties noteiktas preces, tām tiek nodrošināta garantijas apkalpošana. Šim nolūkam, kad jūs sazināties ar mūsu garantijas apkalpošanas nodaļu, mēs apkopojam un apstrādājam šādus jūsu personas datus:

 • Vārds;

 • Uzvārds;

 • Tālruņa numurs;

 • E-pasta adrese;

 • Piegādes adrese;

 • Pasūtījuma informācija.

Ja jūs nevēlaties, lai mēs apstrādājam norādītos personas datus garantijas apkalpošanas nolūkā, iesakām vērsties tieši garantijas pakalpojumu uzņēmumos.

VAI MANI PERSONAS DATI TIEK APKOPOTI UN APSTRĀDĀTI LIKUMĪGI?

Mēs garantējam, ka jūsu personas datus mēs vācam tikai likumīgu iemeslu dēļ, t. i., jūsu personas datus mēs apkopojam un apstrādājam tikai:

 • Kad jūs pērkat preces, starp jums un mums tiek noslēgts pirkuma līgums, un apstrādājam jūsu datus uz tā pamata;

 • Kad reģistrējaties mūsu e-veikalā un izveidojat personīgo kontu, jūsu datus apstrādājam, gatavojoties, ka nākotnē jūs pirksiet preces;

 • Kad jūs dodat piekrišanu apstrādāt jūsu personas datus;

 • Izpildot mums piemērojamo likumu prasības;

 • Pēc valsts pilnvaroto institūciju norādījuma.

VAI ES VARU NEPIEKRIST SAVU PERSONAS DATU APSTRĀDEI UN TOMĒR IZMANTOT TASITE.LV E-VEIKALU?

Jūs vienmēr varat nepiekrist jūsu personas datu papildu apstrādei, kas paredzēta tikai analīzes un mārketinga vajadzībām. Tomēr bez pasūtīšanai nepieciešamajiem datiem nav iespējams veikt pirkumu, jo mēs nevaram izpildīt šādu pasūtījumu.
Savukārt Jūs varat atbraukt pie mums un nopirkt preces uz vietas, neatstājot nekādus datus.

KAM TIEK NODOTI MANI PERSONAS DATI?

Personas dati tiek nosūtīti tikai uzticamām trešajām pusēm, ar kurām mēs esam noslēguši līgumu, un tikai tādā apjomā, kāds nepieciešams pakalpojuma sniegšanai. Lai nodrošinātu jums atbilstošus pakalpojumus, mēs nosūtām jūsu personas datus šiem saviem partneriem:

 • Kurjeru pakalpojumu uzņēmumi, kas jums piegādā preces jūsu norādītajās adresēs;

 • Preču piegādātāji, kas jums tieši piegādā preces;

Jūsu personas datus sniedzam arī:

 • Tiesībaizsardzības iestādēm Latvijas Republikas tiesību aktu noteiktajā kārtībā;

 • Valsts iestādēm un tiesām, ja šāds pienākums ir paredzēts piemērojamajos tiesību aktos.

CIK ILGI TIEK GLABĀTI MANI PERSONAS DATI?

Jūsu personas dati tiek glabāti tik ilgi, cik tas nepieciešams, lai izpildītu preču pirkuma līgumu, bet ne mazāk, kā to nosaka mūsu darbību regulējošie tiesību akti. Jūsu personas dati, kuri tiek apstrādāti uz Jūsu piekrišanas pamata, tiek apstrādāti un glabāti līdz Jūsu piekrišanas atcelšanas dienai.

KĀ ES VARU PIEKĻŪT SAVIEM PERSONAS DATIEM, KURI TIEK APSTRĀDĀTI?

Jums ir tiesības iepazīties ar jūsu personas datiem, kurus mēs apstrādājam. Saviem personas datiem, kurus mēs apstrādājam, jūs varat piekļūt šādos veidos:

 • Jūsu personīgajā kontā tasite.lv

 • Atsūtot pieprasījumu mums uz e-pastu: info@tasite.lv

 • Paziņojot mums pa tālruni: +37128448934;

 • Ierodoties mūsu tirdzniecības vietā.

KĀ ES VARU MAINĪT/PRECIZĒT SAVUS PERSONAS DATUS?

Ja konstatējat, ka jūsu personas dati ir neprecīzi vai nepilnīgi un vēlaties tos mainīt vai precizēt, to var izdarīt šādos veidos:

 • Savā personīgajā kontā profila rediģēšanas vidē

MANS KONTS ->REDIĢĒT KONTU

 • Atsūtot pieprasījumu mums uz e-pastu: info@tasite.lv

 • Paziņojot mums pa tālruni: +37128448934;

 • Ierodoties mūsu tirdzniecības vietā.

VAI ES VARU PIEPRASĪT IZDZĒST MANUS PERSONAS DATUS?

Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs vairs neapstrādājam jūsu personas datus un tos dzēšam. Jūsu personas dati tiks dzēsti pēc jūsu pieprasījuma saņemšanas.
Diemžēl jūsu personas dati netiks dzēsti no mūsu datubāzes, ja pēc jūsu pieprasījuma saņemšanas mēs konstatēsim, ka:

 • Jūsu personas dati ir vajadzīgi, lai sasniegtu mērķus, kuriem tie tika apkopoti vai apstrādāti;

 • Jūs neesat atcēlis savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei;

 • Jūs nepiekritāt jūsu personas datu apstrādei, taču šāda apstrāde ir nepieciešama mūsu likumīgo interešu dēļ;

 • Apstrādāt jūsu personas datus mums uzliek par pienākumu Eiropas Savienības un valsts tiesību akti. 

 • Mums ir jāapstrādā jūsu dati likumisku prasību piemērošanas, izpildes vai aizstāvības dēļ. 

Pieprasījumu dzēst savus personas datus jūs varat iesniegt šādos veidos:

 • Jūsu personīgajā kontā tasite.lv

 • Atsūtot pieprasījumu mums uz e-pastu: info@tasite.lv

 • Paziņojot mums pa tālruni: +37128448934;

 • Ierodoties mūsu tirdzniecības vietā.

VAI ES VARU IEROBEŽOT TIESĪBAS APSTRĀDĀT MANUS PERSONAS DATUS, KĀ TO IZDARĪT?

Jums ir tiesības ierobežot mums iespēju apstrādāt jūsu personas datus. Ja ierobežosiet jūsu personas datu apstrādi, mēs ar jūsu personas datiem vairs neveiksim nekādas darbības, izņemot personas datu glabāšanu. Personas datu apstrādi jūs varat ierobežot, ja ir vismaz viens no šiem nosacījumiem:

 • Jūsu personas dati ir neprecīzi (šajā gadījumā personas datu apstrādes darbības aprobežosies ar datu precizitātes pārbaudi);

 • Jūsu personas dati tiek apstrādāti nelikumīgi, bet jūs nepiekrītat dzēst savus datus; 

 • Jūsu personas dati ir vajadzīgi, lai izteiktu, izpildītu vai aizsargātu juridiskās prasības.

 • Jūsu personas dati tiek apstrādāti, neskatoties uz jūsu iebildumiem pret šādu personas datu apstrādi (datu apstrāde tiks ierobežota uz šī pamata, līdz mēs pārbaudīsim, vai iemesli, kuru dēļ mēs apstrādājam jūsu personas datus, ir prioritāri salīdzinājumā ar jūsējiem).

Jūs varat ierobežot savu personas datu apstrādi šādos veidos:

 • Atsūtot pieprasījumu mums uz e-pastu: info@tasite.lv

 • Paziņojot mums pa tālruni: +37128448934;

 • Ierodoties mūsu tirdzniecības vietā.

VAI ES VARU ATSAUKT SAVU PIEKRIŠANU UN KĀ TO IZDARĪT?

Savu piekrišanu personas datu apstrādei jūs varat atsaukt jebkurā laikā. Savu piekrišanu varat atsaukt vairākos veidos:

 • Atsūtot pieprasījumu mums uz e-pastu: info@tasite.lv

 • Paziņojot mums pa tālruni: +37128448934;

KAS IR TIESĪBAS UZ DATU PĀRNESAMĪBU? KĀ VARU TĀS IZMANTOT?

Tiesības uz datu pārnesamību nozīmē, ka jums ir tiesības saņemt sistematizētā, vienkārši lietojamā, datorlasāmā un savstarpēji izmantojamā formātā tos jūsu iesniegtos personas datus, kurus mēs apstrādājam ar automatizētiem līdzekļiem. Ja ir tehniskas iespējas un pēc jūsu pieprasījuma šie dati var tikt tieši nosūtīti citai jūsu norādītai personai.

Pieprasījumu saņemt vai pārsūtīt personas datus sistematizētā formātā jūs varat iesniegt šādos veidos: 

 • Atsūtot pieprasījumu mums uz e-pastu: info@tasite.lv

 • Paziņojot mums pa tālruni: +37128448934;

 • Ierodoties mūsu tirdzniecības vietā.

KĀ ES VARU IESNIEGT PIEPRASĪJUMU PAR SAVU TIESĪBU ĪSTENOŠANU?

Pieprasījumus saistībā ar jūsu personas datu apstrādi jūs varat iesniegt šādos veidos:

 • Atsūtot pieprasījumu mums uz e-pastu: info@tasite.lv

 • Paziņojot mums pa tālruni: +37128448934;

 • Ierodoties mūsu tirdzniecības vietā.

Savā sistēmā jūsu identifikāciju mēs veicam pēc jūsu e-pasta adreses. Iesniedzot mums pieprasījumu vienā no norādītajiem veidiem, vienmēr norādiet savu e-pasta adresi, par kuru ievākta informācija. Ja nenorādīsiet e-pasta adresi vai ja tā nesakritīs ar pieprasījuma iesniedzēja personisko e-pasta adresi, mēs nevarēsim jūs pareizi identificēt un sniegt pieprasīto informāciju vai izpildīt jūsu pieprasījumu.

Jūsu ērtībai pieprasījumu formas atradīsiet, piesakoties sava personīgā konta profila rediģēšanas vidē.

 • Ja uzskatāt, ka jūsu tiesības ir pārkāptas, jūs varat sazināties ar Datu valsts inspekciju, lai aizsargātu savas tiesības.