Informācija

Ražotāji

Piegādātāji

Nav piegādātāju

Veselīga uzkoda

Markas Pastāv 43 zīmolu

lapā
Rādīt 1 - 12 of 43 vienības
 • Almar

  Almar Drink and Food was established in 1968 in a small workshop near Milan. Our ambition was to produce the best hot chocolate served in cafés using top-notch 100% natural ingredients. In almost half a century of continuous research and innovation Almar has significantly expanded its products. Almar won over the world with its preparations for cremini, slush, ice cream, preparations for yogurts and sorbets, iced tea preparations, teas, herbal teas, ginseng and guarana-flavoured coffee , fruit juices, milkshakes and preparations for appetizers starting from top quality raw materials.

 • Bialetti

  Itālijas kafijas un piederumu ražotājs. Bialetti rada zināmu noskaņu kafijas piederumu pasaulē. Šis itāļu zīmols piedāvā mums produktus ar neparastu dizainu un ilgtermiņa tradīcijām.

 • Brasil ORO

  The Brasiloro experience and finest techniques have been acquired from the Venetian school of coffee roasting. The invaluable tradition handed down from this school is still preserved and highly-valued, thanks to the co-operation of enthusiastic persons to whom thorough knowledge of the product has been transmitted. That is why the Mardegan family's life work has been dedicated to coffee for over 50 years.

 • DRINK ME CHAI

  Drink Me Chai ir britu ģimenes uzņēmums ar aizrautību ar Latte Tēju.
  Garšīgas, ātri pagatavojamas Chai Latte tējas ir ražotas ar dabīgām un autentiskām garšvielām, kas tiek importētas no Indijas.

 • ESTVITA

  Ivan-tēja (kapronija šaurlapu vai ugunspuķe) ir tradicionāls slāvu dzēriens. Lapas tiek savāktas ar rokām. Pateicoties senajām žāvēšanas un fermentācijas tehnoloģijām, produkts saglabā savas unikālās īpašības un izsmalcinātu garšu.

 • Fitokod

  Dzērienu tējas sērija "Par vissvarīgāko" no uzņēmuma Fitokod (Penza)

 • Fleur Alpine ORGANIC

  Augu tēja bērniem un barojošām mātēm sastāvā ietilpst lapu, ziedu un garšaugu, ogu un augļu sēklu sastāvs, tiek izmantots kā papildu dzēriens kā alternatīva sulām un kā dabisko vitamīnu un minerālvielu avots. Ražots Čehijā

 • G.A.T.

  G.A.T. ir Itālijas uzņēmums, ko 1986. gadā dibināja četri draugi, kuri vēlējās izplatīt itāļu kafijas kultūru visā pasaulē. G.A.T. specializējas kafijas automātu un piederumu ražošanā, kas nepieciešami kafijas pagatavošanai tradicionālajā itāļu veidā.

  0 preces

 • Giunchi Caffe

  Between the late forties and early fifties of the last century Giunchi developed it’s toastery in Ravenna. The selection of the best coffee sorts for our coffee mixtures takes place since the establishment with passion and professionalism. In our roastery the handicraft is still maintained and the coffee mixtures roasted with the same devotion as in old times. Rather complex and susceptible roasting relating to crafts presupposes constant maintenance and servicing of our production units. Thus it is easy for us to supply to you with a high quality product. For all these reasons Giunchi is considered the House of Coffee

 • Hausbrandt

  Slavēna HAUSBRANDT kafiju. Hausbrandtu ražo Itālija, kopš 1892 gada.
   Hausbrandt kafiju pasniedz tādas vietas ka:

      Uffizi galerija Florencē,
      Sankt-Peterburgas operā,
      Maskavas Kremlī,
      ka arī grezna Paradise Island Resort Maldīvu salas.

  Laba ziņa ir ta ziņa, ka ši te kafija ir sertificēta saskaņa ar standartiem ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, HALAL, KOSHER, BRC-IFS food un skaitas Premium klases kafija.

 • Higher Living Tea

  Higher Living Herbs ir Lielbritānijas uzņēmums, kas atrodas Gloucestershire, un kas veido tējas jau 45 gadus! Tāpēc viņi zin, kādai jābūt garšīgai, atsvaidzinošai tējai.

Rādīt 1 - 12 of 43 vienības