Gribam pievērst Jūsu uzmanību tam, ka preces piegādes izmaksas nav iekļautas preces cenā. Piegādes cena ir atkarīga no Jūsu izvēlētā piegādes veida un adreses. Nopirktās preces veikalā TASITE.LV būs pēc iespējas īsākajā laika termiņā piegādātas Jums uz mājām, darbu, vai jebkuru Jums izdevīgu vietu, kura atbilst mūsu piegādes noteikumiem, kuri aprakstīti zemāk tekstā. 

Pasūtot preci, lūdzu izvēlēties vienu no piedāvātiem piegādes veidiem, kā arī precīzi norādīt Jūsu piegādes adresi vai arī a vietā tuvākas paku bodes/pakomāta/termināla adresi. Ja prece ir noliktavā, piegāde tiek veikta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas (pavadzīme apmaksai tiek nosūtīta uz pasūtījumā norādīto e-pastu)

Interneta veikals TASITE.LV piedāvā sekojošus piegādes veidus:

 • Saņemt pasūtījumu TASITE.LV birojā RĪGĀ (BEZMAKSAS)
  Adrese: Rīga, Čiekurkalna 1 līnija 84, 1.stāvs, 113. kabinets. (galvenā ieieja pa apaļām kāpnēm).
  Strādājam darba dienās 10:00-17:30.
  Pirms brauciet piezvaniet, lai pārliecinātos, ka esam uz vietas!

  Sabiedriskais transports, ar ko var tikt pie mums - 9.autobuss (Maršruts no Abrenes ielas uz Mežaparku, pietura Čiekurkalna 8.šķērslīnija - tieši pretī mums; vai virzienā no Mežaparka pietura Čiekurkalna 6.šķērslīnija, tad jāiet līdz galam pa 7.šķērslīniju līdz baltiem vārtiem uz stāvvietu un stikla durvīm iekšā); 16. trolejbuss (pietura Zemitāna laukums, tad jāiet pa Džutas ielu pāri tramvaja un dzelzceļa pārbrauktuvei līdz Čiekurkalna 1.līnijai); 1. vai 3. tramvajs (pietura Džutas iela, tad jāiet pāri dzelzceļa pārbrauktuvei līdz Čiekurkalna 1.līnijai)
  Apmaksa uz vietas skaidrā naudā (saņemot čeku).
  Apmaksa ar bankas pārskaitījumu (ar pavadzīmi). Ja nepieciešama pavadzīme, lūdzu, brīdināt iepriekš.
  Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemsiet SMS ar apstiprinājumu, ka preces ir pieejamas saņemšanai. Var arī atbraukt nopirkt preces uz vietas, nesūtot tos e-sistēmā. Visas preces mājaslapā ar zaļo pogu "Pieejams" ir reāli pieejamas uz vietas veikalā! Reālais preču daudzums arī norādīts pie katras preces.


Šajā situācijā valstī mēs strādājam daļēji attālināti, tāpēc mēs sūtam pasūtījumu apmēram nedēļas laikā no maksājuma saņemšanas brīža. Parasti visus apmaksātus pasūtījumus sūtam pirmdienās. Ja prece nepieciešama steidzami (piemēram, dāvanai), uzrakstiet mums.

 • Piegāde ar VENIPAK kurjeru:
  Rīgā - 3.90 Eur, bezmaksas - pasūtījumiem virs 35 Eur.
  Kurjers citās Latvijas pilsētās 5.75 Eur
  Kurjers Lietuva, Igaunija 7.57 Eur. Citur - pēc norunas. Rakstiet uz info@tasite.lv
  Piegādes notiek darba dienās no 9:00 līdz 17:30
  Apmaksa ar bankas pārskaitījumu (pavadzīmi saņemsiet e-pastā). Pasūtījums tiks nosūtīts pēc apmaksas saņemsanas. Apmaksa ar skaidru naudu vai karti Venipak kurjeram (papildus maksa par naudas inkasēšanu 1.50 Eur). Ja vēlaties maksāt kurjeram, lūdzu uzrakstiet komentāros pie pasūtījuma.
 • Piegāde DPD paku punktos Latvijā, līdz 20 kg (3.40 Eur, bezmaksas - pasūtījumiem virs 35 Eur) 
  Apmaksa ar bankas pārskaitījumu (pavadzīmi saņemsiet e-pastā). Pasūtījums tiks nosūtīts pēc apmaksas vai maksājuma uzdevuma saņemsanas.

  Pick-up tīkls: DPD Pickup Tīkla karte
 • Piegāde OMNIVA pakomātos Latvijā, līdz 30 kg (2.69 Eur, bezmaksas - pasūtījumiem virs 35 Eur) 
  Apmaksa ar bankas pārskaitījumu (pavadzīmi saņemsiet e-pastā). Pasūtījums tiks nosūtīts pēc apmaksas vai maksājuma uzdevuma saņemsanas.
  Apmaksa ar bankas karti pie pakomāta (papildus maksa par pakalpojumu neatkargi no pasūtījuma summas 1.70 Eur). Ja vēlaties maksāt ar bankas karti, lūdzu uzrakstiet komentāros pie pasūtījuma.

  OMNIVA pakomātu karte (uzspiediet)