Gribam pievērst Jūsu uzmanību tam, ka preces piegādes izmaksas nav iekļautas preces cenā. Piegādes cena ir atkarīga no Jūsu izvēlētā piegādes veida un adreses. Nopirktās preces veikalā TASITE.LV būs pēc iespējas īsākajā laika termiņā piegādātas Jums uz mājām, darbu, vai jebkuru Jums izdevīgu vietu, kura atbilst mūsu piegādes noteikumiem, kuri aprakstīti zemāk tekstā. 

Pasūtot preci, lūdzu izvēlēties vienu no piedāvātiem piegādes veidiem, kā arī precīzi norādīt Jūsu piegādes adresi vai arī a vietā tuvākas paku bodes/pakomāta/termināla adresi. Ja prece ir noliktavā, piegāde tiek veikta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas (pavadzīme apmaksai tiek nosūtīta uz pasūtījumā norādīto e-pastu)

Interneta veikals TASITE.LV piedāvā sekojošus piegādes veidus:

 • Saņemt pasūtījumu TASITE.LV birojā RĪGĀ (BEZMAKSAS)
  Adrese: Rīga, Čiekurkalna 1 līnija 84, 1.stāvs, 113. kabinets. (galvenā ieieja pa apaļām kāpnēm).
  Strādājam darba dienās 11:00-17:30. Preci var saņemt uzreiz!
  Pirms brauciet piezvaniet, lai pārliecinātos, ka esam uz vietas!

  Sabiedriskais transports, ar ko var tikt pie mums - 9.autobuss (Maršruts no Abrenes ielas uz Mežaparku, pietura Čiekurkalna 8.šķērslīnija - tieši pretī mums; vai virzienā no Mežaparka pietura Čiekurkalna 6.šķērslīnija, tad jāiet līdz galam pa 7.šķērslīniju līdz baltiem vārtiem uz stāvvietu un stikla durvīm iekšā); 16. trolejbuss (pietura Zemitāna laukums, tad jāiet pa Džutas ielu pāri tramvaja un dzelzceļa pārbrauktuvei līdz Čiekurkalna 1.līnijai); 1. vai 3. tramvajs (pietura Džutas iela, tad jāiet pāri dzelzceļa pārbrauktuvei līdz Čiekurkalna 1.līnijai)
  Apmaksa uz vietas skaidrā naudā (saņemot čeku).
  Bezskaidras naudas apmaksa pie pasūtījuma veikšanas internetveikalā.
 • Piegāde ar POSTHAUL kurjeru:
  Rīgā - 3.39 Eur (bezmaksas pasūtījumiem virs 35 Eur)
  Kurjers citās Latvijas pilsētās 7.26 Eur
  Kurjers Eiropā 36.30 Eur. Citur - pēc norunas. Rakstiet uz info@tasite.lv
  Piegādes notiek darba dienās no 9:00 līdz 17:30, piegādes laiks 2-4 dienas pēc apmaksas.
  Pasūtījums tiks nosūtīts pēc apmaksas saņemsanas.
  Iespējama apmaksa ar skaidru naudu vai karti Venipak kurjeram (papildus maksa par naudas inkasēšanu 1.50 Eur). Ja vēlaties maksāt kurjeram, lūdzu uzrakstiet komentāros pie pasūtījuma

 • Piegāde VENIPAK paku punktos Latvijā, līdz 30 kg (2.66 Eur LATVIJĀ, bezmaksas - pasūtījumiem virs 35 Eur) 
  Pasūtījums tiks nosūtīts pēc apmaksas saņemsanas.
  Apmaksa ar bankas karti pie pakomāta (papildus maksa par pakalpojumu neatkargi no pasūtījuma summas 1.70 Eur). Ja vēlaties maksāt ar bankas karti, lūdzu uzrakstiet komentāros pie pasūtījuma.

  Pick-up tīkls: VANIPAK Pakomāti / Pickup punkti
 • Piegāde DPD paku punktos Latvijā, līdz 20 kg PAŠREIZ PIEEJAMS TIKAI PĒC KLIENTA PIEPRASĪJUMA (3.65 Eur, bezmaksas - pasūtījumiem virs 35 Eur)
  Pasūtījums tiks nosūtīts pēc apmaksas.

  Pick-up tīkls: DPD Pickup Tīkla karte
 • Piegāde OMNIVA pakomātos Latvijā, līdz 30 kg (2.89 Eur LATVIJĀ, bezmaksas - pasūtījumiem virs 35 Eur; 7.87 Eur Baltijā (pēc norunas)
  Pasūtījums tiks nosūtīts pēc apmaksas saņemsanas.
  Apmaksa ar bankas karti pie pakomāta (papildus maksa par pakalpojumu neatkargi no pasūtījuma summas 1.70 Eur). Ja vēlaties maksāt ar bankas karti, lūdzu uzrakstiet komentāros pie pasūtījuma.

  OMNIVA pakomātu karte (uzspiediet)